KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15075114
nr 1507 5114
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 87/250. Bildmått: 10x9, yttermått inklusive ram: 40x30 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:53:43
100 kr
250 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis